Zdrowy Dom

keyboard_arrow_down


Bezpieczny i zdrowy dom z Bondex Smart Paint

 

Zdrowy styl życia zaczyna się od codziennych decyzji, ekologicznych nawyków i świadomego wyboru produktów bezpiecznych dla zdrowia i środowiska. Kreowanie zdrowej i przyjaznej przestrzeni do życia to misja marki Bondex. Podczas budowy czy remontu często zapominamy, że oprócz walorów estetycznych wybrane materiały budowlane powinny gwarantować bezpieczne użytkowanie.


 

Farby Bondex powstały w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo osób przebywających wewnątrz pomieszczeń. Zastosowanie nowoczesnych technologii pozwoliło stworzyć farby o ponadprzeciętnych walorach użytkowych, a przy tym niewywierające negatywnego wpływu na otoczenie i zdrowie mieszkańców. Formuła farb Bondex tworzona jest w oparciu o zaawansowaną technologię, doskonaloną przez lata w najnowocześniejszych laboratoriach przez najlepszych specjalistów w branży. Wszystko po to, by produkty, które trafiają do domów i mieszkań Polaków poza aspektami funkcjonalnymi, zapewniały im bezpieczeństwo podczas użytkowania, były przyjazne dla zdrowia i środowiska naturalnego.

Farby Smart Paint sprawdzą się w każdym pomieszczeniu, zwłaszcza w pokojach dzieci, alergików i osób szczególnie wrażliwych. 


Farby bezpieczne dla alergików i osób szczególnie wrażliwych.

W farbach wewnętrznych Bondex stawiamy na rozwiązania wodne, które zapewniają doskonałe własności użytkowe, a przy tym są bezpieczne dla zdrowia. Farby Smart Paint zostały skrupulatnie przebadane pod kątem zawartości substancji zakwalifikowanych jako uczulające. W drodze testów potwierdzono ich antyalergiczne właściwości oraz przyznano Świadectwo Własności Drażniących i Uczulających (tzw. Hypoalergia).

Ponadto, farby do wnętrz Bondex w składzie zawierają minimalną ilość szkodliwych Lotnych Związków Organicznych, dzięki czemu są bezpieczne dla zdrowia użytkowników. Dodatkowo produkty są bezwonne, dlatego sama aplikacja jest dużo bardziej komfortowa.

Zdrowa Marka Roku 2019


Wieloletnie wysiłki marki Bondex i konsekwencja w dążeniu do nieustannego doskonalenia procesów i technologii zostały nagrodzone tytułem Zdrowej Marki Roku 2019 dla farby plamoodpornej Smart Paint.

Tytułem Zdrowa Marka Roku mogą pochwalić się firmy godne polecenia i zaufania, oferujące produkty i usługi najwyższej jakości, stosujące nowoczesne technologie i innowacyjne rozwiązania, stawiające na pierwszym miejscu jakość i niezawodność.
 

ZAMÓW TESTER