Trendy w kolorach wnętrz

keyboard_arrow_down


 
KOLORY ROKU 2022
 

Rok 2022 oznacza dla nas powrót do korzeni, odkrywanie na nowo związków z naturą oraz poszukiwanie rozwiązań, które pozwolą nam na odzyskanie równowagi. Jesteśmy przekonani, że najlepszą inspiracją jest przyroda. Postanowiliśmy więc sięgnąć do niej i poszukać ukojenia w naturalnych barwach.

Czytaj dalej

 

KOLOR SZARY WE WNĘTRZU
 

Szarość na ścianach w króluje w polskich domach od dłuższego czasu – od kiedy styl skandynawski i industrialny zawładnęły sercami wielu Polaków. Nic dziwnego – szarość to świetny kolor, dzięki któremu wyeksponujesz dodatki oraz inne meble w wybranym pomieszczeniu. Przekonaj się sam i sprawdź, jaki kolor pasuje do szarego!

Czytaj dalej

 

JAKI KOLOR PASUJE DO ZIELONEGO?
 

Zieleń to kolor który ma bardzo pozytywne konotacje – jest radosny oraz ciepły. Mimo to bardzo rzadko wybiera się go w aranżacji wnętrza, bo niewielu zdaje sobie sprawę z tego, z czym można go łączyć i jak tę zieleń komponować. 

Czytaj dalej

 

ENERGETYCZNY POMARAŃCZ
 

Kiedyś był bardzo modny, jednak dziś podchodzimy do niego raczej z ostrożnością i wciąż rzadko decydujemy się na wykorzystanie go w domowych wnętrzach. Mowa o kolorze pomarańczowym. Ta niesłychanie energetyczna i optymistyczna barwa może być wyzwaniem w dzisiejszych aranżacjach wnętrz. Nasz artykuł pomoże Ci  zmienić to podejście i wprowadzić oranżowe odcienie do domowych wnętrz. Pierwszy krok to dowiedzieć się, jaki kolor pasuje do pomarańczowego.

Czytaj dalej

 

NIEBIESKI WE WNĘTRZACH
 

Niebieski to jeden z podstawowych kolorów, który większości z nas kojarzy się ze spokojem i równowagą. Chętnie otaczamy się różnymi odcieniami niebieskiego, od bardzo jasnego baby blue po atramentowy.  

Czytaj dalej

 

JAK NA WRZOSOWISKU
 
 

Szeroka paleta fioletów daje mnóstwo możliwości aranżacyjnych, a poszczególne tony tej barwy potrafią zbudować wnętrza o różnych charakterach. W tym artykule podpowiadamy, jakimi zasadami kierować się łącząc różne odcienie we wnętrzu, i jaki kolor pasuje do fioletu.

Czytaj dalej

 

KOLOR CZERWONY WE WNĘTRZACH
 

Czerwony jest jedną z tych barw, wobec których nie można być obojętnym, a jej obecność we wnętrzach nie jest najbardziej popularna. Jeśli decydujemy się na użycie czerwonego koloru w aranżacji przestrzeni to zazwyczaj robimy to bardzo ostrożnie. W tym poradniku podpowiemy Ci, jak umiejętnie operować czerwienią we wnętrzach oraz jaki kolor pasuje do czerwonego.

Czytaj dalej

 

ZAMÓW TESTER