O nas

keyboard_arrow_down

 

BONDEX - GWARANCJA DOSKONAŁOŚCI.

 

TRADYCJA I DOŚWIADCZENIE OD 1902r.


JAKOŚĆ POTWIERDZONA W TRUDNYCH, SKANDYNAWSKICH WARUNKACH.

 


BONDEX - GWARANCJA DOSKONAŁOŚCI

Bondex to obecna w większości krajów Europy duńska marka farb wysokiej jakości, której historia i tradycja sięgają już ponad 100 lat. Za standard wyrobów oraz ich rozwój odpowiadają międzynarodowe laboratoria. Oferta marki Bondex obejmuje wiele produktów – od impregnatów i lakierobejc do ochrony oraz dekoracji drewna po wysokiej jakości farby na różne podłoża, takie jak emulsje do ścian i sufitów, farby fasadowe czy emalie.

Farby marki Bondex są produkowane ze szczególną dbałością o zdrowie i bezpieczeństwo użytkowników oraz środowisko naturalne. Przetestowane w ekstremalnych skandynawskich warunkach bez problemu sprawdzają się także w polskim zmiennym klimacie, zapewniając drewnu piękno na długie lata.

 

 

 

PPG Deco Polska Sp. z o.o. to producent wiodących na polskim rynku farb i lakierów, posiadający w swoim portfolio takie marki jak: Dekoral, Bondex, Drewnochron, Sigma, Thermotek, Dekoral Professional, Dekoral Silver, ProGold oraz Cieszynka. Wyroby firmy to produkty najwyższej klasy, cieszące się uznaniem klientów indywidualnych oraz profesjonalistów (architektów, wykonawców itp.).

W Polsce PPG zatrudnia blisko 1700 osób. Firma podzielona jest na kilka strategicznych jednostek biznesowych, a ich siedziby mieszczą się we Wrocławiu, Cieszynie, Ostrowie Wielkopolskim (w tych lokalizacjach firma ma zakłady produkcyjne) oraz w Warszawie, Gdyni i Gliwicach.


Firma PPG Deco Polska cieszy się opinią wiarygodnego partnera biznesowego oraz atrakcyjnego pracodawcy, o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia przyznawane firmie, min. „Firma Przyjazna Klientowi”, „Budowlana Marka Roku” czy „Solidny Pracodawca Roku”. PPG Deco Polska od 2010 roku jest częścią koncernu PPG Industries – światowego lidera na rynku farb, lakierów przemysłowych, produktów chemicznych, wyrobów optycznych, szkła, szkła płaskiego i innych materiałów specjalistycznych.
 
PPG na świecie jest synonimem jakości, trwałości i innowacyjności.

Producent znany jest z zaangażowania na rzecz rozwoju branży motoryzacyjnej. PPG nosi miano wynalazcy współczesnej metody lakierowania samochodów, która jest obecnie wykorzystywana przez wszystkich producentów. Łatwo rozpoznawalne kolory maszyn rolniczych John Deere czy kultowa już czerwień samochodów Ferrari to zasługa PPG.

Dodatkowo koncern opracowuje cieńsze powłoki dla producentów akumulatorów, żeby zwiększyć zasięg samochodów elektrycznych, a także współpracuje z Uberem nad rozwojem samochodów autonomicznych.
 
W ofercie PPG znajdują się także specjalistyczne produkty, jak farby ogniochronne, które w razie pożaru przez wiele godzin pozwalają chronić stalowe konstrukcje przed stopieniem. Producent jako pierwszy w Polsce wprowadził farbę zabezpieczającą elewacje budynków przed nagrzewaniem. Choć nie widać tego na pierwszy rzut oka, to bez trudu można spotkać PPG w IKEI – z produktów firmy do drewna korzysta wielu dostawców tej sieci.

Farby PPG są także używane do malowania samolotów. Specjalnie zaprojektowany system dostosowany do potrzeb Aviation Logistic Center, sprawia, że cały proces aplikacji farb na powierzchni samolotów jest przyjazny środowisku, tani i szybki.

PPG Industries działa w niemal 70 krajach, w których posiada 150 zakładów przemysłowych. Akcje firmy są notowane na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.  PPG na świecie, to ponad 120 lat tradycji produkowania najwyższej jakości produktów dla przemysłu i domu. Koncern jako globalny dostawca farb, lakierów i innych powłok specjalistycznych stawia na innowacyjność i stale inwestuje w sektor badań i rozwoju.

 

ZAMÓW TESTER