Nowoczesne biuro

keyboard_arrow_down

Rok 2020 przyniósł wiele zmian, do których musieliśmy się dostosować zarówno pod względem prywatnym, jak i zawodowym. Trudno unikać tego tematu także w zakresie trendów wnętrzarskich na rok 2021. Wielu z nas przeniosło biura do mieszkań, organizując sobie zupełnie nową przestrzeń, dotąd niedostępną w domowym zaciszu. Niektórzy natomiast mieli okazję wrócić do kilku miesiącach do swoich miejsc pracy i zauważyć, że przestrzeń nie inspiruje do działania tak, jak przed lockdownem. Czyżby nadszedł najlepszy czas na zmiany? Jak najbardziej!

Rok 2020 przyniósł wiele zmian

Biuro – inspiracje na rok 2021

Projektanci rokrocznie zasypują nas ciekawymi pomysłami na aranżację nowoczesnych mieszkań i biur. Istnieją trendy, które są z nami już od dawna oraz takie, które nieśmiało szukają dla siebie miejsca. Dociera do nas także sporo sygnałów sugerujących, że dotychczasowe inspiracje tracą na aktualności. Coraz częściej rezygnujemy z industrialnych dodatków na rzecz barw i faktur nawiązujących do natury. Jednocześnie chętnie wracamy do pomysłów, które już znamy - na przykład klasycznego minimalizmu. Nie inaczej dzieje się w przypadku przestrzeni, w których na co dzień pracujemy.

Biuro – inspiracje na rok 2021

Pomysły na biuro idealne!

Sprawdźmy, na które inspiracje i pomysły warto zwrócić szczególną uwagę. Jak zaaranżować biuro, aby stało się nowoczesnym miejscem do pracy? Wspólnie zastanówmy się nad tym, która opcja będzie tą odpowiednią i zaprojektujmy wnętrze dostosowane do indywidualnych potrzeb. 

Pomysły na biuro idealne!

Ucieczka od cywilizacji

Roślinność nie od dziś towarzyszy w naszych wnętrzach. Jednak nigdy dotąd nie była tak istotna dla dobrego samopoczucia. Zielone liście to dobry pomysł na stworzenie ozdoby nie tylko w domach, ale także biurach. Ciekawym i zarazem modnym rozwiązaniem jest aranżowanie pomieszczeń za pomocą żywych ścian oraz ogrodów wertykalnych.

Myślisz o tym trendzie? Zieleń roślin będzie świetnie komponować się z beżami oraz brązami, jednak najwięcej da z siebie na tle bieli. Do dyspozycji oddajemy matowe farby Bondex w kolorach Biały Doskonały czy Biała Perła z palety farby ceramicznej Bondex Smart Home - oba będą znakomite do stworzenia przytulnego i nowoczesnego wnętrza.

Ucieczka od cywilizacji

Z ekologią za pan brat

To nowoczesny trend, który towarzyszy nam już od jakiegoś czasu, ale wciąż nie zdobył naszych serc na tyle, aby zagościć we wnętrzach na dłużej. Być może w 2021 roku przekonamy się do niego w pełni. Jego istota tkwi w byciu eco-frinedly. Co to oznacza? Nie tylko segregowanie śmieci oraz rezygnację z papieru na rzecz dokumentów elektronicznych, ale także charakterystyczną aranżację wnętrza.
 
Inspiracji jest co najmniej kilka. Bardzo ciekawym pomysłem jest pomalowanie ścian na kolory ziemi – bliskie naturze. W kolekcji Bondex znajdziesz przynajmniej kilka takich odcieni. Obłędnie Karmelowy zestawiony z Chyba Beżowy z palety farby ceramicznej Bondex Smart Ceramic, stworzy wnętrze przytulne i inspirujące. Piękna Esmeralda, czyli odcień butelkowej, szalenie modnej zieleni, również nie powinien umknąć naszej uwadze, jeśli myślimy o wnętrzu w stylu eko. Ściany warto wówczas dodatkowo uzupełnić o naturalne tworzywa, takie jak drewno czy kamień. 

Z ekologią za pan brat

Spokój znajdę wszędzie

Także w nowoczesnym biurze. Duża pomysłowa przestrzeń, którą możemy podzielić na kilka mniejszych pomieszczeń, niemal domaga stworzenia wnętrza, w którym można się wyciszyć, skupić na zadaniach i przede wszystkim zredukować stres. Trend ten znajduje odzwierciedlenie w projektowaniu nowoczesnych biur.
 
Dobre samopoczucie pracowników to obecnie priorytet. Dlatego warto wyznaczyć miejsce przeznaczone do niezobowiązujących rozmów, odpoczynku oraz relaksu. Jakie kolory zastosować? Kojarzące się ze spokojem – matowa farba Błękit z Obrazka z palety Bondex Smart Home ukoi nerwy, a doskonale wyciszy.
 
Świetnie sprawdzą się też pomysłowe energetyczne odcienie, takie jak pomarańczowy Miodowy Melon lub Żółty na Potęgę z palety plamoodpornej farby ceramicznej Bondex Smart Home idealnie odnajdzie się w pokoju, w którym pracownicy mogą odetchnąć z ulgą w przerwie między jedną rozmową z klientem a kolejną.

Spokój znajdę wszędzie

Modern classic znów w cenie

Nowoczesna klasyka to trend, który polubi nie tylko mieszkanie, ale także biuro. Aranżacje tego typu bardzo łatwo zaplanować zarówno w niewielkim, jak i przestronnym pomieszczeniu. Ze względu na swoją uniwersalność doskonale odnajduje się we wnętrzach home office.
 
Domowa przestrzeń do pracy nabierze blasku, jeśli zaprosisz do niej jedną z naszych bieli. Nie bez przyczyny proponujemy ich tak wiele: jasne kolory nie tracą na aktualności i znakomicie nadają się do aranżowania nowoczesnych wnętrz, w tym także w stylu modern classic. W tym miejscu proponujemy białą farbę z Bondex Ever White, która ożywi i optycznie powiększy przestrzeń, nadając jej więcej ekskluzywnego charakteru. 

Modern classic znów w cenie

Nowoczesne biuro – jak je zaaranżować?

Rok 2021 będzie czasem, w którym z jednej strony wciąż będziemy oswajać domową przestrzeń, a z drugiej wracać do przestrzeni, które opuściliśmy w ramach home office. W obu przypadkach warto zaprosić do wnętrza nowe świeże trendy. Po stagnacji przyda się kilka inspirujących pomysłów na aranżację, prawda?

Nowoczesne biuro – jak je zaaranżować?

ZAMÓW TESTER