Kolory roku 2021

keyboard_arrow_down

Chcesz być na bieżąco z trendami? Poszukujesz najmodniejszego połączena kolorów? Pragniesz wnieść do swojego wnętrza nieco świeżości? Postaw na najbardziej pożądane kolory roku – szarość i żółć. Pobaw się najgorętszymi barwami sezonu i odnajdź swoją inspirację!

Kolory roku 2021 – Postaw na odcień żółtego w połączeniu z szarym

 

Żółty i szary – postaw na kolor roku 2021

Aktualność i nowoczesność wnętrz to nie tylko królujące akurat style i dodatki, ale także kolory. W roku 2021 są nimi szarość i żółć. To barwy, które popularne przedsiębiorstwo poligraficzne Pantone wybrało jako kolory roku. Ich kontrastujące, lecz uzupełniające się odcienie sprawiają, że szary i żółty to barwy idealne do stworzenia interesującego i promiennego wnętrza. Oba te kolory znajdziesz w dwóch popularnych paletach marki Bondex: Smart Ceramic oraz Smart Home. To linie plamoodpornych i hydrofobowych farb do wnętrz, które charakteryzują się matowym wykończeniem. Produkty z linii Smart Ceramic wyróżniają się ponadprzeciętną odpornością na szorowanie, podczas gdy największym atutem Smart Home jest trwałość i maksymalna siła krycia.

Żółty i szary – postaw na kolor roku 2021

Minimalizm przełamany wyrazistością – kolory roku z palety Smart Home

Smart Home to niezwykle trwała i odporna na szorowanie paleta farb od Bondex. Do jej najpiękniejszych barw należą kolory roku 2021 – „Popielaty zawsze w modzie” i „Żółty na potęgę”. Połączenie stonowanej szarości z promienną żółcią to idealny sposób na stworzenie oryginalnego, modnego i ciekawego wnętrza. Szarość, którą kojarzymy zazwyczaj z uniwersalnością i klasyką, stanowi doskonałą bazę do eksperymentowania z bardziej wyrazistymi dodatkami. Energetyczna żółć natomiast to większa dawka koloru, która posłuży do przełamania nudy i oświetlenia pomieszczenia. Synteza tych dwóch barw daje wrażenie modnego wnętrza, w którym elegancja łączy się z ekstrawagancją, stwarzając ciekawą i ponadczasową kompozycję.

Minimalizm przełamany wyrazistością – kolory roku z palety Smart Home

 

Między ziemią, niebem i słońcem – farba roku 2021 z palety Smart Ceramic

Kolejną paletą, która pozwala na zabawę najmodniejszymi kolorami roku, jest Smart Ceramic. Szarość i żółć w jej wydaniu to „Między ziemią a niebem” oraz „Jestem kolorem słońca”. Te unikalne nazwy barw doskonale oddają ich artystyczny i ciekawy charakter. „Między ziemią a niebem” to perfekcyjnie zbilansowana szarość, która pozwala na stworzenie bardzo interesujących kompozycji z mocniejszymi kolorami. „Jestem kolorem słońca” to natomiast jedna z najbardziej pogodnych farb w kolekcji. Pomalowanie nią pojedynczej ściany lub konkretnych elementów wnętrza to gwarantowany sposób na wniesienie do pomieszczenia większej ilości światła, radości i życia. Barwy te uzupełniają się idealnie, dając przyjemny i harmonijny efekt. Szaro-żółty duet z palety Smart Ceramic to ciepło i elegancja w jednym!

Między ziemią, niebem i słońcem – farba roku 2021 z palety Smart Ceramic

 

Żółć i szarość to kolory, które zdominują rok 2021! Jeśli chcesz podążać za wnętrzarskimi trendami, już teraz wprowadź je do swojego domu. Postaw na nieoczekiwaną harmonię żółci i szarości z farbami od Bondex i ciesz się ponadczasowością przełamaną ciepłem!

Postaw na nieoczekiwaną harmonię żółci i szarości z farbami od Bondex i ciesz się ponadczasowością przełamaną ciepłem!

 

ZAMÓW TESTER