Jak korzystać z testerów farb?

keyboard_arrow_down

Testery farb – prosty sposób na wybór wymarzonego koloru

Wybór farby do ścian to bardzo trudne i ważne zadanie. Dostępna na rynku liczba farb, kolorów, próbników i palet jest naprawdę przytłaczająca. Jak się w tym wszystkim odnaleźć? Czytaj dalej, a dowiesz się, w jaki sposób korzystać z testerów farb. Z nimi znajdziesz barwę idealną!

Testery farb – prosty sposób na wybór wymarzonego koloru

 

Nie wiesz, jaką farbę wybrać? Postaw na testery

Kolor ścian to niezwykle istotny aspekt wyglądu pomieszczenia. Nieodpowiednio dopasowana barwa może skutecznie popsuć estetykę całego wnętrza, a nawet wpłynąć negatywnie na samopoczucie zamieszkującej je osoby. Malowanie ścian wymaga dużych nakładów pieniędzy, wysiłku i czasu. Aby uniknąć wybrania złej farby i narażenia się na konieczność wprowadzania zmian do świeżo wyremontowanego pomieszczenia, warto sięgnąć po testery i próbniki farb. Są one łatwo dostępne zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych producentów. Mając je fizycznie w ręku, można przystąpić do eliminacji konkretnych barw i podjęcia ostatecznej decyzji.

Nie wiesz, jaką farbę wybrać? Postaw na testery

 

Próbki farb – jak je testować?

Odebrałeś już tester barw. Teraz pora na zabawę! Oto kilka aspektów, które należy wziąć pod uwagę podczas sprawdzania próbek barw:

  • Aplikacja na papierze: To jeden z najprostszych i najbardziej ułatwiających życie trików podczas próbowania testerów barw. Zamiast malowania fragmentów ścian, testerami lepiej pokryć arkusze papieru, które można rozwiesić w dowolnych miejscach i sprawdzić, jak prezentują się pod różnymi kątami. 

  • Światło: Oświetlenie posiada ogromny wpływ na odcień danej farby. Zanim zdecydujesz się na wybór konkretnej barwy, sprawdź, jak wygląda opromieniona przez różne źródła światła. Przyjrzyj się próbce w świetle dziennym – w słońcu i w pochmurny dzień – oraz świetle sztucznym. 

  • Czas: Zaczekaj z wyborem! Po upływie kilku dni farba może wydawać się zupełne inna niż świeżo po wymalowaniu. Daj sobie czas, by zobaczyć, czy jej odcień podoba Ci się nadal pomimo zmian w oświetleniu i nastroju. 

Korzystanie z testerów to jeden z najskuteczniejszych sposobów na trafiony wybór farby do pomieszczenia. Wystarczy kierować się powyższymi zasadami, by z łatwością i powodzeniem odnaleźć upragnioną barwę.

Próbki farb – jak je testować?

 

Testery farb z palety Smart Ceramic i Smart Bondex

Planujesz malowanie ścian, ale nie możesz zdecydować się na konkretny kolor? Od teraz każdy, kto pragnie sięgnąć po przepiękne barwy z linii Smart Ceramic i Smart Home, może najpierw skorzystać z nowych próbników. To bardzo prosty sposób, by sprawdzić, czy wybrany odcień rzeczywiście pasuje do wnętrza i podkreśli jego uniwersalne piękno. Gwarantujemy, że farby Smart Ceramic i Smart Home to doskonała jakość, trwałość, odporność na plamy i wyjątkowa siła krycia, ale o barwie poszczególnych produktów zadecydować musisz Ty sam – z nowymi próbnikami będzie to czysta przyjemność!

Testery farb z palety Smart Ceramic i Smart Bondex

 

Wybór farby do mieszkania to bardzo ważna decyzja. Aby nie popełnić żadnych błędów, najlepiej postawić na próbniki do farb. Sięgnij po nowe testery do palet Smart Ceramic i Smart Home, dzięki którym z łatwością odnajdziesz farbę dla siebie!

Sięgnij po nowe testery do palet Smart Ceramic i Smart Bondex, dzięki którym z łatwością odnajdziesz farbę dla siebie!

 

ZAMÓW TESTER