Kolory Roku 2022 marki Bondex. W poszukiwaniu harmonii.


Rok 2022 oznacza dla nas powrót do korzeni, odkrywanie na nowo związków z naturą oraz poszukiwanie rozwiązań, które pozwolą nam na odzyskanie równowagi. Jesteśmy przekonani, że najlepszą inspiracją jest przyroda. Postanowiliśmy więc sięgnąć do niej i poszukać ukojenia w naturalnych barwach.
 

Kolor roku 2022


W 2022 roku wszyscy poszukujemy harmonii, równowagi i spokoju. Poszukiwania rozpocznijmy od tego, co nam najbliższe, co nas otacza – od wnętrz, w których przebywamy na co dzień. 
 

Zobacz katalogPostawiliśmy na zieleń – silną, odwieczną, odradzającą się. Tym sposobem kolorem roku 2022 w Bondex stała się barwa szałwii – zioła, którego nazwa wywodzi się od łacińskiego słowa salvus oznaczającego zdrowie . A zdrowie to piękno, siła i witalność. W tym odcieniu mamy do wyboru dwa kolory, w zależności od linii produktowej -  MOC DELIKATNEJ SZAŁWII z palety BONDEX SMART HOME i CZAS NA SZAŁWIĘ z palety BONDEX SMART CERAMIC.Wypróbuj i zakochaj się w naszych kolorach.

Harmonijna moc natury – kolor szałwii

Harmonijna moc natury – kolor szałwii

Harmonia ma dla nas w 2022 roku kolor szałwii. Barwa ta przywodzi na myśl wszystko to, co w naturze najlepsze – delikatność, a zarazem siłę, świeżość, wytrzymałość, równowagę. Barwa szałwii jest subtelnym, pastelowym kolorem łączącym w sobie chłodną zieleń z szarością i błękitem. Zestawienie to sprawia, że kolor ten jest stylowy i szlachetny, a przy tym ma właściwości uspokajające, kojące, dające wytchnienie zmęczonym zmysłom. Pomimo dominacji zimnych odcieni kolor szałwii jest bardzo przytulny – ociepla pomieszczenie w sposób dyskretny i nienarzucający się. Jako kolor inspirowany odcieniami naturalnie występującymi w przyrodzie, pozytywnie wpływa na osoby przebywające w jego otoczeniu – podobnie jak relaks na łonie natury.

Harmonijna moc natury – kolor szałwii

Wprowadź szałwię do swojego wnętrza

Chcesz czuć kojącą moc szałwii na co dzień? Wprowadź ją do swojego domu lub mieszkania. Marka Bondex oferuje dwa wyjątkowe odcienie, które z pewnością przypadną Ci do gustu. CZAS NA SZAŁWIĘ z linii Smart Ceramic oraz MOC DELIKATNEJ SZAŁWII od Smart Home to barwy, które sprawią, że w Twoim wnętrzu zapanuje spokój i harmonia, tak charakterystyczna dla barw inspirowanych naturą. Moc tę mają zwłaszcza zielenie łączące w sobie energię czerpaną z przyrody z delikatnością i wyciszającymi właściwościami. Barwy szałwii doskonale prezentować się będą w towarzystwie stylowych szarości, ciepłych beży, nieskazitelnej bieli czy bardziej wyrazistych akcentów kolorystycznych. Świetnie dopełnią aranżacje, w których dominuje drewno, miękkie tkaniny i rattan, ale także te minimalistyczne, w których prym wiedzie szkło i metal.

Wprowadź szałwię do swojego wnętrza

Do jakich pomieszczeń zaprosić kolor roku 2022?

Szlachetność i subtelność koloru szałwiowego sprawia, że barwa ta jest bardzo uniwersalna i sprawdzi się w niemal każdym pomieszczeniu. Pomalowanie nim jednej lub wszystkich ścian w salonie nada mu stylowy charakter i wprowadzi do wnętrza harmonię. Szałwia w sypialni lub pokoju dziecka wyciszy przed snem i stworzy doskonałe warunki do wypoczynku. W przestrzeni pracy z kolei ukoi zmęczone oczy i uporządkuje myśli. Farbami Moc delikatnej szałwii czy Czas na szałwię od Bondex pomalować można także kuchnię lub jadalnię, wprowadzając do nich tym samym inspirowaną naturą świeżość i subtelność.

Kolory roku 2022 marki Bondex to powrót do korzeni, zbliżenie do natury, poszukiwanie harmonii z otaczającym nas światem. To, czym się otaczamy, ma bezpośredni wpływ na to, jak się czujemy. Zaproś barwy szałwii do swojego wnętrza i poczuj powrót równowagi z naturą.

Do jakich pomieszczeń zaprosić kolor roku 2022?

 
ZAMÓW TESTER